Nakvynė

Visuose jaukiuose kambariuose rasite oro kondicionierius ir televizorius, o kai kuriuose – privačius vonios kambarius. Svečių namuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Viešnagės metu galėsite ilsėtis R&R Spa Villa Trakai terasoje ar sode, naudotis bendra didele virtuve, nemokama automobilių stovėjimo aikštele.

Aktyvų poilsį mėgstantys svečiai galės leistis į žygius pėsčiomis ar dviračiais, bei ekskursijas po Trakų istorines apylinkes.  Už vos 60 metrų nuo R&R Spa Villa Trakai yra irklavimo centras ir treniruoklių salė, o už 90 metrų – populiarus restoranas Senoji kibininė.

Galima užsisakyti pusryčius už papildomą kainą.

Nemokamas belaidis internetas veikia visuose kambariuose.


DIDYSIS KAMBARYS  Nr 1

Šiame dideliame ir šviesiame kambaryje yra erdvi spinta, televizorius, vonios kambarys ir pertvara, dalinanti numerį į mažesnę erdvę, su 2 lovomis, ir didesnę, su 4 lovomis. Pro langus atsiveria Trakų salos pilies, „Užutrakio“ dvaro, Galvės ežero ir senamiesčio vaizdai.

Numerio patogumai: oro kondicionierius, šildymas, televizorius, Wi-fi, drabužių spintadušastualetasvonios kambarys.

Kambario dydis: 25 m²
Lovos skaičius: 4 vienvietės lovos2 dvigulės lovos.

ŠEIMYNINIS KAMBARYS Nr 2

Šiame numeryje rasite oro kondicionierių, plytinę rankų darbo pertvarą, televizorių ir satininius patalynės užvalkalus. Vonios kambariu, kuriame yra dušas bei nemokamų higienos reikmenų rinkinys, taip pat naudojasi dar 1 numerio svečiai. Daugiau tualetų yra cokoliniam aukšte, šalia virtuvės.

Numerio patogumai: oro kondicionierius, šildymas, televizorius,Wi-fi, medinės grindysdrabužinė,  bendras vonios kambarys su tualetu. 

Kambario dydis: 15 m²
Lovų skaičius: 2 vienvietės lovos1 dvigulė lova.

ŠEIMYNINIS KAMBARYS  Nr 3

Numerio patogumai: oro kondicionierius, šildymas, televizorius, Wi-fi, medinės grindysdrabužinėbendras vonios kambarys su tualetu.

Vonios kambariu, kuriame yra dušas bei nemokamų higienos reikmenų rinkinys, taip pat naudojasi dar 1 numerio svečiai. Daugiau tualetų yra cokoliniam aukšte, šalia virtuvės.

Kambario dydis: 12 m²
Lovų skaičius: 1 vienvietė lova1 dvigulė lova.
Advertisements